ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ

Την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023 οι κυρίες του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων επιφύλαξαν μια έκπληξη για τα παιδιά και τους εκπαιδευτικούς μοιράζοντας υπέροχα μικρά βασιλοπιτάκια. Τα μικρά υπέροχα κέικ έκρυβαν οχτώ (8) τυχερά φλουριά- ένα για κάθε τάξη και τμήμα, αλλά και ένα για τους/τις εκπαιδευτικούς της σχολικής μονάδας.

Τα τυχερά φλουριά κέρδισαν οι μαθητές/τριες: Νικόλας Κ. (Α΄), Κωνσταντίνα Π (Β΄), Κωνσταντίνα Σ (Γ΄), Κωνσταντίνος Χ (Δ΄), Αναστασία Β (Ε1), Νίνα Τ (Ε2), Άκης Χ (Στ1) και Σάρα Γ (Στ΄2). Το τυχερό φλουρί των εκπαιδευτικών έτυχε η κ. Χλιαρά Μαρία, μέλος της Επιτροπής Διεπιστημονικής Υποστήριξης (ΕΔΥ). Τα δώρα για τα παιδιά ήταν: ακουστικά ή μικρά ηχεία, ενώ για την εκπαιδευτικό ένα βιβλίο-ημερολόγιο (ατζέντα).

Ευχαριστούμε θερμά τις κυρίες του ΔΣ του Συλλόγου Γονέων για την χαρά και τον ενθουσιασμό που χάρισαν στα παιδιά.