Ευχαριστήριο για χορηγούς

01

Ευχαριστούμε θερμά την κα. Μαρία Στεργίου από το Κέντρο Φυσικοθεραπείας MA. STER PHYSIO στην πλατεία της Χώρας καθώς και τον κ. Γιάννη Λαζαρόπουλο από το κατάστημα POINT of VIEW – Graphic Design Studio στην Κοζάνη για την προσφορά για μπλουζάκια που μοιράστηκαν στους μαθητές και μαθήτριες της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας.

Ακόμη εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας στον πατέρα μαθητή μας κ. Ιωάννη Μητράγκο από το πρακτορείο ΟΠΑΠ στην πλατεία της Χώρας για την προσφορά των καπέλων στα εκτάκια του σχολείου μας.

Είμαστε ευγνώμονες για τη χορηγία σας στο σχολείο μας, καλές δουλειές να έχετε.

Τα αναμνηστικά μπλουζάκια και καπελάκια θα χρησιμοποιηθούν από τους μαθητές και τις μαθήτριες της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας στην εκπαιδευτική εκδρομή τους στην Αθήνα καθώς και στη γιορτή λήξης του τρέχοντος σχολικού έτους.

Θερμές ευχαριστίες και στην κα. Αγγελική Δανόγλου, μητέρα μαθήτριάς μας, που ανέλαβε την αναζήτηση χορηγών.