Αναμνηστικές φωτογραφίες

Αναμνηστικές φωτογραφίες από τα «Χελιδονίσματα» ετοίμασαν οι μαθητές και οι μαθήτριες της Α΄ τάξης του σχολείου μας. Οι φωτογραφίες θα σταλούν στον σεβασμιότατο μητροπολίτη Σισανίου και Σιατίστης κ.κ. Αθανάσιο, στον δήμαρχο Βοΐου κ. Χρήστο Ζευκλή, στον πρόεδρο τοπικής κοινότητας Σιάτιστας κ. Δημήτριο Σαμαρά καθώς και στις ευεργέτιδες του τόπου μας κα. Ζωή Παπαγεωργίου και κα. Ναούμα Ταχμιντζή.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες γέμισαν την πίσω πλευρά κάθε φωτογραφίας με όμορφα λόγια, συνδυάζοντας το μάθημα της Γλώσσας με αυτή την κίνηση ευχαρίστησης και ευγνωμοσύνης!

Μακάρι να είχαμε τη δυνατότητα να στείλουμε φωτογραφία σε κάθε απλό πολίτη, καταστηματάρχη της Σιάτιστας που μας καλοδέχτηκε στα «Χελιδονίσματα»!