ΕΚΦΡΑΣΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΩΝ

Η Διευθύντρια του 1ου Δημοτικού Σχολείου Σιάτιστας, το εκπαιδευτικό προσωπικό, ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων και οι μαθητές και οι μαθήτριες του σχολείου

ευχαριστούν θερμά

την αξιότιμη οικογένεια του κ. Νικολάου Ψημμένου και της κ. Μαλαματής Βούρου που κάλυψαν το σημαντικό κόστος για τον εξοπλισμό της σχολικής μονάδας στην οποία φοίτησαν με ένα σύγχρονο διαδραστικό σύστημα διδασκαλίας, το οποίο περιλαμβάνει τον διαδραστικό πίνακα Intech-Traceboard TI 4187Whiteboard, τον προβολέα Εpson EB-E10 με μπράτσο τοίχου στήριξης, ενισχυτή ήχου και ηχεία (Set home audio 10 Πλήρες HiFi AV-360), που δίνουν τη δυνατότητα στους εκπαιδευτικούς για μια σύγχρονη διδασκαλία, αλλά και ευκαιρίες εικονικών περιηγήσεων και επισκέψεων σε χώρους παιδείας και πολιτισμού. Το διαδραστικό σύστημα τοποθετήθηκε στην αίθουσα της τάξης Δ΄1.